• Frigidaire Servisi

BUZDOLABI

Buzdolabı Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

ÇAMAŞIR MAKİNESİ

Çamaşır Makinesi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

BULAŞIK MAKESİ

Bulaşık Makinesi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

KLİMA

Klima Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

KOMBİ

Kombi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE
Frigidaire Servisi - Frigidaire Onarımı - Frigidaire Bakımı - Frigidaire Montajı - Frigidaire Teknik Servisi

Frigidaire Servisi - 0850 303 36 30 - HEMEN ARAYINIZ

Kurutma makineniz tam randımanlı çalışmıyor mu veya buzdolabınız içerisindeki ürünleri tam olarak soğutmuyor mu? Bu tarz sorunlarınız varsa ve Frigidaire marka bir ürüne sahipseniz hemen firmamızla iletişime geçmelisiniz. Firma olarak birçok markayla anlaşmalı durumdayız. Bu nedenle de ürünlerin tamir edilebilmesi adına hem markaların hem de müşterilerin güvenini kazanmaktayız.

Tamir ettiğiniz Frigidaire ürünlerindeki sorunlar nelerdir?

Genelde evlerinizdeki ürünlerin tamiri için evinize tamir ekiplerimizi göndermekteyiz. Bu arkadaşlarımız önce sorunu anlamak adına ürünü demonte hale getirmektedir. Ardından ürünün sorun çıkarabilecek parçaları incelenmekte ve buna göre bir tamir işlemine başlanmaktadır. Şu bilinmelidir ki müşterilerimizden gelen şikâyetler doğrultusundaFrigidaire buzdolabı, klima  ürünlerinde sorun genel olarak parçalardan kaynaklanmaktadır. Yani ürünü oluşturan parçalar zamanla orijinalliğini kaybetmekte ve problem çıkarmaya başlamaktadır. Ardından ürünler etkili olarak kullanılamamaktadır. Bunu halledebilmek adına ise firmamız yedek parça teminini sağlamaya çalışmaktadır. Bu parçaların temininin ardından çalışmalarımızı sürdürmekteyiz ve ürünü tamir ederek sizlere teslim etmekteyiz.

Frigidaire ürünlerini sorunlarından ayrı olarak genel manada inceliyor musunuz?

Bize tamir edilmesi maksadıyla gelen ürünlerin tamir edilebilmesi adına biz gerekli işlemleri uyguluyoruz. Ancak belli ücret karşılığında ve müşterilerimizin istekleri çerçevesinde ürünleri genel bir bakıma da almaktayız. Bu genel bakımlar sonucunda ürünlerde daha önce dikkat edilmeyen ve ilerde sorun çıkarabilecek durumlar gözlenebilmektedir. Bunu Frigidaire marka ürününü bize yollayan müşterilerimize bildiriyor ve onların isteğine göre bu sorunları da gideriyoruz.

Etiket : Frigidaire Beyaz Eşya Servisi, Frigidaire Çamaşır Makinesi Servisi, Frigidaire Bulaşık Makinesi Servisi, Frigidaire Buzdolabı Servisi, Frigidaire Ankastre Servisi, Frigidaire Fırın Servisi, Frigidaire Klima Servisi, Frigidaire Kombi Servisi, Frigidaire Ocak Servisi, Frigidaire Servisi, Frigidaire Servisleri, İstanbul Frigidaire servisi

Müşterilerimiz

NE DİYOR?

TIKLA ARA
WHATSAPP